Madam Florian olarak, müşteri memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir. Eğer aldığınız ürünlerden memnun kalmadıysanız, aşağıdaki Geri Ödeme ve İade Politikamızı takip ederek ürünleri iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.

  1. Ürünleri Satın Alınan Durumda İade Edin: Ürünleri iade etmek veya değiştirmek isterseniz, orijinal ambalajında ve etiketleriyle birlikte, kullanılmamış ve yıkanmamış durumda olmalıdırlar.

  2. İade Süresi: Satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

  3. İade Ücretleri: Ürünleri iade etmek için gereken kargo ücretleri, ürünlerin hatasız olması durumunda müşteriye aittir. Ancak, hatalı veya hasarlı bir ürün sevk edildiyse, kargo ücretleri tarafımızca karşılanacaktır.

  4. Geri Ödeme: İade talebiniz kabul edildikten sonra, ödemenin iade edilmesi süreci başlar. Ödemenin iadesi genellikle 10-14 iş günü içinde tamamlanır ve ödeme, orijinal ödeme yönteminize iade edilir.

  5. Ürün Değişimi: Ürünlerin değiştirilmesi, stok durumuna bağlıdır. Değişim talebiniz için bize ulaştığınızda, istediğiniz ürünün stokta olup olmadığını kontrol ederiz. Değişim için gelen ürünün durumunu kontrol ettikten ve onayladıktan sonra, yeni ürünü size göndeririz.

Lütfen daha fazla bilgi veya yardım için müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin. Ürünlerimizle ilgili her türlü sorununuzu çözme konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.